Įtampos Perjungimo Jungiklis / Signalo Laiko Uždelsimo / Sukelti Laikmatis /12V Įtampos Palyginimas Relės /VT2.3


Nauja prekė

€21.21

€22.32

-4%Žymos: jungiklis jungiklis, laikmatis laikmatis, relės įtampa, Pigūs jungiklis jungiklis, Aukštos Kokybės laikmatis laikmatis, Kinija relės įtampos Tiekėjų.

modname=ckeditor

Šis produktas susideda iš 7 režimų, vartotojus rinktis laisvai.P-1 ~ P-3The režimas yra laikas, vėlavimo ir įtampos aptikimo rėžimą.P-4 P-7 yra derinys režimas pirmųjų trijų rūšių, ir vartotojas turi tik paprastą nustatymą.Įvairių taikymo funkcijos yra įgyvendinamos.

Nustatant modelio parametrus, funkcijas, kurias vartotojas gali įgyvendinti yra keičiamas taip:

1. relė ciklų sugeria baigtinis arba begalinis kartus; (P-1, P-2)

2. aptikimo DC įtampa (0.1 ~ 99.9 V), daugiau negu ribos, nustatytos vertės yra įjungti (arba išjungti), apatinė riba yra mažesnė negu nustatyti off

(arba prijungti). Jis gali būti naudojamas įtampos perjungimo, baterijos įkrovimo ir iškrovimo kontrolės, įtampos apsaugos, transporto priemonės elektros prietaisų valdymo ir kitais atvejais (P-3).

3., kai nustatymo įtampa viršija nustatytą vertę, laikmatis paleidžiamas. Pavyzdžiui, kai įtampa yra daugiau kaip 12,5 V, relė gali būti traukiama už 5 minučių laida (advanced į P-1 nustatymo laiko 5 minutes, tada įveskite P-4 režimas).

4. kai nustatymo įtampa pasiekia nustatytąją, vėluojama pradėti, pavyzdžiui, kai įtampa viršija 13V, uždelsimo laikas yra 5 sekundės ir tada relė yra absorbuojamas. Gali būti naudojamas siekiant aptikti automobilio, kai įtampa viršija 13V nedelsiant 5 sekundes transporto priemonės įranga, išvengti poveikio įtampa, įtampa yra mažesnė nei apatinė riba off (advanced į P-2 užlaikymas 5 min prieš įvesdami P-4 režimas);

5. aptikimo įtampa yra žemesnė nei nustatyta apatinė riba off delay, pavyzdžiui, gali būti naudojami įtampos aptikimas variklis turi daugiau nei 13V yra mažiau nei 12V 2 minutės atidėti iki atsijungimo, gali būti naudojami siekiant apsaugoti bateriją per biudžeto įvykdymo patvirtinimo, elektrinių transporto priemonių įkrovimo ir kitais atvejais (advanced į 2 taškų P-1 užlaikymas, "laikrodis" ir tada įveskite P-5 mode);

6. kai nustatymo įtampa pasieks nustatytą vertę, nedelsiant paleista. Ji taip pat gali būti naudojamas norint paleisti laikas įtampos signalu, pavyzdžiui, kai išėjimo įtampa yra 12V.

Kai vėlavimas yra 30 sekundžių, relė bus absorbuojamas. Jei įtampa yra mažesnė nei apatinė riba, laikas, bus išvalytas, ir relė yra išleista (P-4).

7. kai nustatymo įtampa viršija viršutinę ir apatinę nei apatinė riba, vėlavimas yra 10 sekundžių (arba 10 minučių), kad sugertų relės, kurie gali būti pažangių į P-2 režimas.

Nustatykite laiką 10 sekundžių (arba 10 minučių), tada įveskite P-7 režimas, nustatytas įtampos aptikimas ir apatinės ribos.

Prašome perskaityti instrukcijas prieš naudodami laidų operacija!

"PASIDARYK pats" vartotojams, prašome perskaityti kūdikio funkcinės įvadas atidžiai pažiūrėkite, ar ji tinka jūsų poreikius.

Darbo galia: DC 10V ~ 16V (su 12V relė) arba DC5V/DC24 (su 5V/24 relė)

Šis kūdikis versija yra EAZY-LR-VT, kuris yra atskirtas nuo EAZY-LR-V versija mūsų parduotuvėje taip:

Įtampos relė (voltmeter nustatymo kontrolė) demo video; http://www.tudou.com/programs/view/yXPVSZ-X2bQ/

Dalis demo video:

P-1 ir P-3 režimas, laiko (laikas) relės ir įtampos kontroliuojamos laiko relė:

http://www.tudou.com/programs/view/voE9alJ_He8/

Įtampos relė (voltmeter kontrolė)http://www.tudou.com/programs/view/yXPVSZ-X2bQ/

'

Pakuotės Dydis 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Pakuotės Svoris 0.5kg (1.10lb.)
Įrenginio Tipas aikštelė (2 vnt/lot)
"PASIDARYK pats" ir Reikmenys Elektros
Prekės Pavadinimas TailKuKe
spalva 12VDC, 24VDC, 5VDC

Parašyti atsiliepimą

Įtampos Perjungimo Jungiklis / Signalo Laiko Uždelsimo / Sukelti Laikmatis /12V Įtampos Palyginimas Relės /VT2.3

Įtampos Perjungimo Jungiklis / Signalo Laiko Uždelsimo / Sukelti Laikmatis /12V Įtampos Palyginimas Relės /VT2.3

Panašūs produktai