Greitas atvykimas TESTO testo 176 T3 - Temperatūros duomenų kaupiklis 2 mln. rodmenys keturis taškus, tuo pačiu metu


Nauja prekė

€549.28Žymos: temperatūros duomenų kaupiklis, Duomenų Kaupiklis, temperatūros duomenų kaupiklis, Pigūs temperatūros duomenų kaupiklis, Aukštos Kokybės duomenų kaupiklis, Kinija temperatūros duomenų kaupiklis Tiekėjų.

Idealiai tinka ilgalaikiam matavimai: atminties iki 2 mln. rodmenys, iki 8 metų baterijos veikimo trukmė

4 įėjimai neprivaloma termopora zondai (temperatūros zondai TC Tipas K, Tipas T, J Tipo)

Pramonės standarto dėka tvirtas metalo korpusas bei apsaugos klasė IP 65

Trijų programinės įrangos versijų galima duomenų analizė PC, pagrindinio programinė įranga nemokamai parsisiųsti

Į testo 176 T3 temperatūros duomenų kaupiklis yra ideali vieta stebėti temperatūros vertės gamybos procesus. Jo tvirtas metalo korpusas daro jį idealiu naudoti pramonės sektoriuje. Su sąnaudų keturių termopora zondus, būtų galima išmatuoti ne iki keturių taškų lygiagrečiai.

Šis matuoklis naudojamas jutiklis pradėti. Produkto Aprašymas

Tvirtas metalo korpusas iš testo 176 T3 temperatūros duomenų kaupiklis todėl tinka naudoti pramonės ir prekybos sektorius, pvz., proceso stebėsena. Galite išmatuoti temperatūra iki keturių taškų vienu metu - pvz., priemonės srauto ir grįžimo temperatūrai radiatoriai. Iki keturių termopora zondai gali būti prijungtas prie duomenų kaupiklis (temperatūros zondai TC K Tipo, Tipo T arba J Tipo). Galite pasirinkti, termopora zondai iš mūsų didelės zondai asortimentą ir kad juos perkant duomenų kaupiklis.

Privalumas termopora zondai yra tai, kad jie reaguoja labai greitai ir apima didelį matavimo diapazonas. Pavyzdžiui, galite įrašyti itin žema temperatūra (mažiau kaip -195 °C), naudojant temperatūrinis TC Tipo K - priklausomai nuo pasirinkto modelio - ar jūs netgi galite atlikti aukštos temperatūros matavimai (iki +1,000 °C). Tai suteikia galimybę matuoti, super šaldikliai, taip pat stebėti aukštos temperatūros pramoninių procesų.

Atminties temperatūros duomenų kaupiklis įrašus iki 2 mln. rodmenys, ir todėl gali būti naudojamas ilgalaikiam matavimai, panaikinant būtinybę duomenų kaupiklis būti skaityti pernelyg dažnai. Duomenų kaupiklis turi baterija iki 8 metų, kurios taip pat daro tai praktinė priemonė ilgalaikiam matavimai. Technines savybes ir praktinę naudą

Į testo 176 T3 temperatūros duomenų kaupiklis turi metalinį korpusą, todėl yra gerai įrengtos pramonės srityse. Būsto duomenų kaupiklis, reiškia, kad jis yra labai tvirtas ir, pagal apsaugos klasė IP 65, taip pat apsaugoti nuo dulkių patekimo ir vandens srove. Temperatūros duomenų kaupiklis, gali būti naudojamas užterštas ir dulkių pakrautos transporto priemonės aplinkoje. Atlikdama valymo matavimo vietą, jums nereikia pašalinti miško kirtėjas.

Naudojant duomenų kaupiklis, galite tikėtis aukšto lygio duomenų saugumą. Matavimo duomenų, kad jūs turite išsaugoti nebus prarasti, net jeigu baterija yra išleista, ir yra pakeistas, kuri yra tai, ką jūs galite atlikti patys. Galimos taikymo sritys temperatūros duomenų kaupiklis Stebėjimo ir įrašymo temperatūra giliai-šaldikliai, arba kriogeninės sąlygų Stebėjimo ir registravimo srauto ir grąžinti temperatūra, šildymo sistemos, Stebėjimo ir įrašymo procesą temperatūrų Matavimo ir dokumentavimo srauto ir grąžinti temperatūra platintojas pogrindinės šildymo sistema, siekiant užtikrinti, funkcinio pajėgumo Programavimo ir duomenų analizė duomenų kaupiklis

Siekiant programą, ir skaityti jūsų temperatūros duomenų kaupiklis ir analizuoti savo matavimo duomenis, jums reikia naudoti programinės įrangos paketą. Yra trijų programinės įrangos versijų pasirinkti iš: ComSoft Pagrindinio programinę įrangą, galima nemokamai (atsisiųsti) - naudojamas greitai programavimo duomenų kaupiklis ir paprasta duomenų analizė ComSoft Profesionalus programinės įrangos - galima užsisakyti imamas mokestis - suteikia jums įvairių galimybių išsamios analizės išmatuotos temperatūros vertės ComSoft 21 CFR Part 11 programinė įranga - galima užsisakyti imamas mokestis - idealiai tinka naudoti farmacijos pramonėje, su savo specialių reikalavimų pagal 21 CFR Part 11

Temperatūros duomenų kaupiklis yra užprogramuotas ir skaityti naudojant USB laidą, kuris nėra įtrauktas pristatymo. Taip pat galite naudoti kabelį perduoti matavimo duomenis su KOMPIUTERIU. Jūs taip pat turite galimybę SD kortelę už tai. Jūs galite užsakyti tiek perkant jūsų duomenų kaupiklis.

Pristatymo Apimtis

testo 176 T3 temperatūros duomenų kaupiklis, įskaitant atrama, tvirtinama prie sienos, užraktas, baterijos ir kalibravimo protokolas. Temperatūra - TC Tipo K (NiCr-Ni)

Matavimo diapazonas

-195 iki +1000 °C

Tikslumas

±1% mv (-195, kad -100.1 °C)

±0.3 °C (nuo -100 iki +70 °C)

±0,5% mv (+70.1 iki +1000 °C)

Rezoliucija

0.1 °C Temperatūros - TC Tipo T (Cu-CuNi)

Matavimo diapazonas

-200 iki +400 °C

Tikslumas

±1% mv (-200 į -100.1 °C)

±0.3 °C (nuo -100 iki +70 °C)

±0,5% mv (+70.1 iki +400 °C)

Rezoliucija

0.1 °C Temperatūra - TK J Tipo (Fe-CuNi)

Matavimo diapazonas

-100 iki +750 °C

Tikslumas

±0.3 °C (nuo -100 iki +70 °C)

±0,5% mv (+70.1 iki +750 °C)

Rezoliucija

0.1 °C Bendrieji techniniai duomenys

Laikymo temperatūra

Nuo -40 iki +85 °C

Matmenys

103 x 63 x 33 mm

Darbinė temperatūra

Nuo -20 iki +70 °C

Apsaugos klasė

IP65

Kanalai

4 išorės

Garantija

2 metai

Matavimo rodiklis

1 s iki 24 h

Baterijos tipas

1 x Ličio

Pakuotės Svoris 1.0kg (2.20lb.)
Pakuotės Dydis 30cm x 25cm x 15cm (11.81in x 9.84in x 5.91in)
Įrenginio Tipas gabalas
Maitinimo Tipas 1 x Ličio (TL-5903)
Modelio Numeris TESTO 0572 1763
Prekės Pavadinimas NAPUI
Ekrano Dydis 1.9 Cm & Pagal
Teorija Temperatūros Jutiklis
Stilius Rankinės
Maks. Matavimo Temperatūra 120°C Ir Aukščiau
Naudojimas Namų ūkio
Ekrano Tipas Skaitmeninis

Parašyti atsiliepimą

Greitas atvykimas TESTO testo 176 T3 - Temperatūros duomenų kaupiklis 2 mln. rodmenys keturis taškus, tuo pačiu metu

Greitas atvykimas TESTO testo 176 T3 - Temperatūros duomenų kaupiklis 2 mln. rodmenys keturis taškus, tuo pačiu metu

Panašūs produktai