1.25 G SFP, 1000 BASE-SX, LC, Dual pluošto 850nm; Iki 550m dėl 50um MMF, Iki 220m dėl 62.5 um MMF, -40C~+85C


Nauja prekė

€29.76



Žymos: lc fiber, fiber lc, lc lc, Pigūs lc fiber, Aukštos Kokybės fiber lc, Kinija lc lc Tiekėjų.

1.25 G SFP, 1000 BASE-SX, LC, Dual pluošto 850nm; Iki 550m dėl 50um MMF, Iki 220m dėl 62.5 um MMF, -40C~+85C

Savybės Duomenų norma yra 1,25 Gb / s operacijos 850nm VCSEL lazerio ir PIN photodetector Atitinka SFP MSA ir SFF-8472 su LC duplex talpykla Skaitmeninės Diagnostikos Stebėsenos Vidaus Kalibravimo ar Išorinio Kalibravimo +3.3 V, vieno maitinimo šaltinio Suderinama su RoHS 300m dėžė su 62.5/125µm PRF 500m dėžė su 50/125µm PRF Veiklos atveju temperatūra Prekybos : nuo 0 iki +70° Pramoninių : nuo -40 iki +85°C

Programos Gigabit Ethernet Pluošto Kanalų Perjungimas norėdami Perjungti sąsaja Perėjo backplane programos Router/Server sąsaja Kitų optinio perdavimo sistemos

Aprašymas

BI siųstuvai-imtuvai yra aukštos kokybės, ekonomiškas modulių, remti 1.25 Gb / s duomenų spartą ir 550m perdavimo atstumas su PRF.

Ši radijo stotelė sudaro trys dalys: a VCSEL lazerio siųstuvas, PIN fotodiodo integruota su " trans-varža preamplifier (TIA) ir MCU valdymo blokas. Visi moduliai atitinka I klasės lazerio saugos reikalavimus.

Į siųstuvai-imtuvai yra suderinama su SFP Multi-Source Susitarimo (MSA) ir SFF-8472. Dėl išsamesnės informacijos, prašome kreiptis į SFP MST.

Absoliučioji Reitingai

1 Lentelė - Absoliučioji Reitingai

Parametras

Simbolis

Min

Max

Vienetas

Maitinimo Įtampa

Vcc

-0.5

4.5

V

Laikymo Temperatūra

Ts

-40

+85

°C

Veikimo Drėgnumas

-

5

85

%

Rekomenduojama Eksploatavimo Sąlygos

2 Lentelė - Rekomenduojamos Eksploatavimo Sąlygos

Parametras

Simbolis

Min

Tipiškas

Max

Vienetas

Veiklos Atveju Temperatūra

Standartas

Tc

+70

°C

Pramonės

-40

+85

°C

Maitinimo Įtampa

Vcc

3.13

3.3

3.47

V

Maitinimo Srovė

Icc

300

mA

Duomenų Perdavimo Sparta

1.25

Gbps

Optinės ir Elektrinės Charakteristikos

3 lentelė - Optinės ir Elektrinės Charakteristikos

Parametras

Simbolis

Min

Tipiškas

Max

Vienetas

Pastabos

Siųstuvas

Centras Bangos Ilgis

λc

830

850

860

nm

Spektrinis Plotis (RMS)

σ

0.85

nm

Vidutinė Išėjimo Galia

Menkučių

-9.5

-3.5

dBm

1

Ekstinkcijos Koeficientas

ER

9

dB

Optinis Didėjimo/Mažėjimo Laikas

t r /t f

0.26

ns

Duomenų Įvesties Sūpynės Blokatorius

V

400

1800

mV

2

Įėjimo Diferencialinė Varža

Z

90

100

110

Ω

TX Išjungti

Išjungti

2.0

Vcc

V

Įjungti

0.8

V

TX Kaltės

Kaltės

2.0

Vcc

V

Normalus

0.8

V

Imtuvas

Centras Bangos Ilgis

λc

770

860

nm

Imtuvo Jautrumas

-18

dBm

3

Imtuvas Perkrovos

dBm

3

LOS De-Ginti

LOS D

-18

dBm

LOS Ginti

LOS A

-35

dBm

LOS Histerezę

1

4

dB

Duomenų Išvedimo Sūpynės Blokatorius

Vout

400

1800

mV

4

LOS

Aukštas

2.0

Vcc

V

Žemas

0.8

V

Pastabos:

1. Optinės galios yra paleistas į MMF.

2. ESTP įėjimas, viduje AC-kartu ir nutrūksta.

3. Matuojant PRBS 2 7 -1 bandymo modelį @1250Mbps, BIR ≤1×10 2 -1

4. Viduje AC-kartu.

Laikas ir Elektros

4 lentelė - Laikas ir Elektros

Parametras

Simbolis

Min

Tipiškas

Max

Vienetas

Tx Išjungti Paneigti Laikas

t_on

1

ms

Tx Išjungti Ginti Laikas

t_off

10

µs

Laikas Inicijuoti, įskaitant iš Naujo Tx Kaltės

t_init

300

ms

Tx Kaltės Ginti Laikas

t_fault

100

µs

Tx Išjungti Iš Naujo

t_reset

10

µs

LOS Ginti Laikas

t_loss_on

100

µs

LOS De-tvirtina Laikas

t_loss_off

100

µs

Serijos ID takt

f_serial_clock

400

KHz

MOD_DEF (0:2)-Aukštos

V H

2

Vcc

V

MOD_DEF (0:2)-Žemas

V L

0.8

V

Diagnostika

5 Lentelė – Diagnostika Specifikaciją

Parametras

Diapazonas

Vienetas

Tikslumas

Kalibravimo

Temperatūra

Nuo 0 iki +70

°C

±3°C

Vidaus / Išorės

Nuo -40 iki +85

Įtampa

3.0 3.6

V

±3%

Vidaus /

Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)
Pakuotės Svoris 0.5kg (1.10lb.)
Bangos ilgis 850nm
Modelio Numeris LNK-SFP-1,25 G-L2
Prekės Pavadinimas cne-lnk
Skaidulų Tipas PRF
jungtis LC
Duomenų Perdavimo Sparta 1,25 G
Perdavimo atstumas 550M
Darbinė temperatūra Nuo -40°c~+85°c

Parašyti atsiliepimą

1.25 G SFP, 1000 BASE-SX, LC, Dual pluošto 850nm; Iki 550m dėl 50um MMF, Iki 220m dėl 62.5 um MMF, -40C~+85C

1.25 G SFP, 1000 BASE-SX, LC, Dual pluošto 850nm; Iki 550m dėl 50um MMF, Iki 220m dėl 62.5 um MMF, -40C~+85C

Panašūs produktai