Originalus multimode QSFP-40G-SR4 OM4 optinis modulis 40GB optinio pluošto modulis


Nauja prekė

€89.71



Žymos: optinis modulis, optinio pluošto, Optinio pluošto, Pigūs optinis modulis, Aukštos Kokybės šviesolaidinį, Kinija optinio pluošto Tiekėjai.

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

Pakuotės Svoris 0.03kg (0.07lb.)
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 3cm x 8cm x 3cm (1.18in x 3.15in x 1.18in)

Parašyti atsiliepimą

Originalus multimode QSFP-40G-SR4 OM4 optinis modulis 40GB optinio pluošto modulis

Originalus multimode QSFP-40G-SR4 OM4 optinis modulis 40GB optinio pluošto modulis

Panašūs produktai